comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Vincent Janssen'in sakatlığında son durum

26 Ocak 2018, Cuma 13:32
Fenerbahçe'de Vincent Janssen'in sakatlığında son durum

Fenerbahçe'de uzun süredir sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Vincent Janssen'in son durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Süper Lig'in ilk yarısının son maçı olan Bursaspor karşılaşmasında sakatlanan ve uzun süredir takımla birlikte çalışamayan Vincent Janssen'in son durumuyla ilgili bilgilendirme yapıldı. Sarı lacivertlilerden yapılan açıklamada Hollandalı golcünün tedavisinin 6 hafta ile 3 ay arasında süreceği belirtildi.
 

Fenerbahçe'de Janssen'in sakatlığı ne zaman geçecek?


Fenerbahçe'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bursaspor maçında ayağına aldığı travma sonucunda kemik ödemi (sesamoid kemik) oluşmuştur. Sesamoid kemik ödeminin tedavisi 6 hafta ile 3 ay arasında olmaktadır. Hatta literaturde nadiren de olsa 6 aya uzayan vakalar da bulunmaktadır. Kulüp doktorumuz Prof.Dr. Burak Kunduracıoğlu ile Tottenham sağlık ekibi ve sponsor hastahanemiz doktorlarıyla birlikte yapılan  muayene ve tetkikler sonucunda kemik ödeminde azalma olmasına rağmen henüz bitmediği tespit edilmiştir. Futbolcumuzun tedavisine bir süre daha devam edilmesine ve iki haftalık süreçler içinde MR'ı çekilerek ve klinik kontrolleri yapılarak  ödemi ile şikayetlerinde geçme olana kadar beklenmesine karar verilmiştir."
 

Vincent Janssen'in Fenerbahçe performansı


Sezon başından beri Fenerbahçe ile 11 karşılaşmada 804 dakika süre alan Hollandalı golcü Vincent Janssen, bu süreçte Fenerbahçe forması altında 3 gol, 4 asistlik performan sergiledi. Hollandalı golcünün bonservisi alınmazsa sezon sonu Tottenham takımına geri dönecek.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)