comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Vefa Küçük neden ibra edildi?

27 Kasım 2018, Salı 23:15
Fenerbahçe'de Vefa Küçük neden ibra edildi?

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ve yöneticileri ibra edilmezken eski divan başkanı Vefa Küçük ibra edilmişti. Vefa Küçük'ün neden ibra edildiği ise büyük merak konusuydu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım ve yönetimi geçtiğimiz günlerde ibra edilmemişti. Fenerbahçe Futbol A.Ş'de yapılan olağan genel kurul toplantısında Aziz Yıldırım ve yöneticileri ibra edilmezken eski divan başkanı Vefa Küçük ibra edilmişti. Vefa Küçük'ün neden ibra edildiği ise büyük merak konusuydu. 
Fenerbahçe'de geçen günlerde yapılan olağan genel kurulda Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu, Nihat Özbağı, Mithat Yenigün, Ozan Balaban ve Önder Fırat o dönem hesapları içerisindeki faliyetlerinden dolayı ibra edilmemişti. Aziz Yıldırım yönetiminde yer alan Vefa Küçük'ün neden ibra edildiği ise büyük merak konusuydu.
Fenerbahçe'de ibra edilen Vefa Küçük'ün divan kurulu başkanı olduğu nedeni ile ibra edildiği konusu ise kafalarda soru işareti olarak canlanmıştı. Fenerbahçe genel kurulu üyelerinin yaptığı değerlendirme sonucunda Vefa Küçük'ün bağımsız üye olması ve üzerine düşen görevlerini yerine getirmesi nedeni ile ibra edildiği öğrenildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.