comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Van Persie'nin sakatlığıyla ilgili şok gerçek

10 Eylül 2017, Pazar 17:20
Fenerbahçe'de Van Persie'nin sakatlığıyla ilgili şok gerçek

Fenerbahçe'de sezon başından bu yana sakatlık sorunları yaşayan Van Persie'nin sarı lacivertli takıma sakat mı geldiği sorularını tekrar gündeme getirdi. Perde arkasında önemli detaylar. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de sezon başından bu yana beklenen formu tutamayan ve sürekli sakatlıklarla boğuşan Van Persie, omzundan geçirdiği sakatlığın ardından bu kez yine çapraz bağ sorunu yaşadı. Fenerbahçe'de Hollandalı oyuncu Robin van Persie'nin sol iç yan bağ ve çapraz bağlarında kısmi yırtık olduğu ve tedavisinin en az 2 hafta süreceği belirtildi. Peki Van Persie Fenerbahçe'ye gerçekten sakat mı geldi? Hollandalı yıldızın sakatlık durumuyla ilgili gerçekler. 
 

Fenerbahçe'ye Van Persie sakat mı geldi?


Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana özellikle geçtiğimiz sezondan beri sürekli sakatlık sorunlarıyla boğuşan Van Persie'nin Türkiye'ye sakat gelip gelmediği en fazla merak edilen konuların başında geliyor.

Van Persie'nin Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce Manchester United'da oynadığı dönemde sol diz çapraz bağlarından biri kopmuştu. Manchester United'da forma giydiği dönemde sol diz çapraz bağlarından sakatlanan Hollandalı yıldız, ameliyat olup uzun süre sahalardan uzak kalma fikrini reddetti. Yıldız futbolcu bu sebeple Manchester United'da yaşadığı ciddi sakatlığın ardından tek çapraz bağla futbol hayatını sürdürdü ve bu kez Fenerbahçe'de diğer çapraz bağlarından sıkıntı yaşadı. Bu bacağında sık sık gerilme yaşayan Van Persie'nin bundan sonra  da epey zorluk yaşaması bekleniyor. 
 

Fenerbahçe'nin 2017 2018 yaz dönemi transferleri


Fenerbahçe yönetimi 2017 2018 sezonu öncesi yaz ayı transfer dönemini bir hayli hareketli geçirdi. Sarı lacivertliler birçok yıldız isimler kadrosunu güçlendirdi. İşte Fenerbahçe'nin yeni transferleri;
Giuliano, Roberto Soldado, Nabil Dirari Mathieu Valbuena, Carlos Kamani, Mehmet Ekici, Mauricio Isla, Eljif Elmas, Vincenct Janssen, Luis Neto.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.