comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Van Persie gidiyor mu? Babasından şaşırtan sözler

11 Ağustos 2017, Cuma 18:35
Fenerbahçe'de Van Persie gidiyor mu? Babasından şaşırtan sözler

Fenerbahçeli futbolcu Van Persie'nin Feyenoord'a transferi ve geleceğiyle ilgili olarak babası dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de Van Persie ayrılıyor mu? Transfer döneminde Feyenoord'un talip olduğu ve bizzat teknik direktör Van Bronckhorst'un da açıkladığı Hollandalı yıldızın geleceğiyle ilgili olarak babası Bob Van Persie konuştu. Hollanda basınına açıklamalarda Robin Van Persie'nin babası önemli ifadeler kullandı. 
 

Fenerbahçe'de Van Persie ayrılıyor mu?


Feyenoord'un bir süredir transfer etmek istediği ve resmi olarak da açıkladığı Van Persie ilgili olarak teknik direktör Van Bronckhorst'tan flaş bir açıklama daha geldi. Vitesse'yi penaltı atışları sonrasında mağlup ederek Süper Kupa'yı müzesine götüren Feyenoord'da teknik direktör Van Bronckhorst maçın ardından forvet transferiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Arayışlarımız sürüyor. Van Persie istediğimiz bir oyuncu ama onun hakkında henüz verilmiş bir karar yok. Bu konuda basında fazlasıyla haber çıkıyor ama henüz somut bir gelişme veya sonuç yaşanmış değil." ifadelerini kullandı. 


Fenerbahçe'de Van Persie Feyenoord'a mı transfer oluyor?


Fenerbahçeli yıldız futbolcu Van Persie'nin Feyenoord'a transferi hakkında Hollandalı oyuncunun babası Bob Van Persie, Hollanda basınına açıklamalarda bulundu. Bob, oğlunun Feyenoord'a dönecek mi? sorusuna, "Ben öyle düşünüyorum. 31 Ağustos'a kadar süre var." yanıtını verdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)