comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Van Persie dönemi kapanıyor! Menajeri açıkladı

03 Ocak 2018, Çarşamba 19:33
Fenerbahçe'de Van Persie dönemi kapanıyor! Menajeri açıkladı

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından gözden çıkarılan Robin Van Persie'nin menajeri Hollanda basınına sözleşmenin feshi hakkında yönetimle görüşeceklerini açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer gündeminde son dakika! Sarı Lacivertli takımda uzun zamandır sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Hollandalı futbolcunun menajeri Van Persie, yıldız futbolcunun sözleşmesinin sona erdirilmesi konusunda flaş bir açıklama yaptı. Van Persie'nin menajeri Kees Vos İstanbul'a gelerek kulüple görüşeceklerini açıkladı. 
 

Fenerbahçe'de Van Persie ayrılıyor mu?


Fenerbahçe'de bu sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle uzun süredir forma giyemeyen ve teknik direktör Aykut Kocaman tarafından da gözden çıkarılan Robin Van Persie'nin menajerinden son dakika açıklaması geldi. 

Hollandalı futbolcunun menajeri yönetimle görüşmek üzere İstanbul'a geliyor. Van Persie'nin menajeri Kees Vos yaptığı açıklamada, "Van Persie'nin ikinci yarıda Fenerbahçe'de oynaması teorik olarak hala mümkün. Ancak henüz ortada hiçbir anlaşma yok. Yönetimle görüşerek her iki tarafın da kabul edeceği bir çözüm bulmaya çalışacağız. Elbette Van Persie de bu süreçte profesyonel olarak Fenerbahçe kulübünde çalışmalarını sürdürecek. 
Kees Vos, Van Persie'nin Feyenoord'a transferi hakkında ise, "Şu an için başka bir kulüp hakkında açıklama yapmayacağız. Eğer Fenerbahçe ile yollarımızı ayırırsak önümüzdeki yol açılacak. İyi bir karar vermek için görüşme yapacağız." diye konuştu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)