comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Valbuena tartışması! ''Sadece o mu savaşıyor?''

12 Eylül 2017, Salı 09:44
Fenerbahçe'de Valbuena tartışması! ''Sadece o mu savaşıyor?''

Fenerbahçe'de Fransız yıldız Valbuena tartışma konusu oldu. Fransız yıldız için takım içinde muhalif sesler yükselmeye başladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de işler yolunda gitmiyor. Sarı lacivertli takım son olarak Süper Lig'de Abdullah Avcı yönetimindeki Medipol Başakşehir'e sahasında 3 puan bıraktı. Fenerbahçe bu kayıpla birlikte ilk 4 haftada 7. puan kaybını yaşadı. 


Fenerbahçe'de Valbuena tartışması


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fransız yıldız Valbuena'nın saha içi ve dışındaki tavırları takım içerisinde rahatsızlık yarattı. Fenerbahçe taraftarlarının saha içinde mücadele verdiği için sık sık alkışlarla destek verdiği Fransız yıldız için takım içinde muhalif sesler yükselmeye başladı.

''SADECE O MU SAVAŞIYOR?
Özellikle Başakşehir mağlubiyeti sonrası tek başına tribünleri selamlayan ve alkışlayan Fransız yıldızın, bu hareketi, takım içinde 'Sadece kendisi mi savaşıyor!'tepkisine neden olurken, "Çok top istiyor, topu fazla kullanıyor, yerini kaybedip tribünlere oynuyor" eleştirilerini de beraberinde getirdi.

Yıldız oyuncu sosyal medya hesabı İnstagram'dan sadece kendisinin çalıştığına yönelik düzenlenen bir caps'ı beğenmiş, sonra yaptığı açıklamada böyle bir fikre katılmadığını, sosyal medya ekibinin yanlışlıkla bir beğeni yaptğını belirtmişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.