comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Valbuena isyan etti

14 Eylül 2017, Perşembe 18:36
Fenerbahçe'de Valbuena isyan etti

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Valbuena, Türkiye'de oynanan futboldan isyan etti. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin sezon başında transfer ettiği Valbuena, Türk futbolundan isyan etti. Yıldız futbolcu Türkiye'de oynanan futbolun Fransa'dan çok farklı olduğunudan şikayet ederken, "Topun oyunda kalma süresi çok kısa. Hakemler sık sık oyunu kesiyor." ifadelerini kullandı. 


Fenerbahçe'de Valbuena'nın Türk futboluyla ilgili sözleri


Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Valbuena, Türkiye'de oynanan futboldan şikayetçi. Yıldız futbolcunun yakın çevresine, Türkiye'de oynanan çok farklı. Takımlarda çok sayıda yıldız futbolcu olmasına rağmen oyun sürekli duruyor. Hakemler sürekli oyunu kesiyor. Burada hakemler düdüklerini ellerinden düşürmüyor. Sürekli oyunu durduruyorlar, rakipler de süre çalıyor ve yere yatan oyuncu kalmıyor. Ben oyunu hızlandırmak için elinden geleni yapıyorum. Bazen taktik disiplinin dışına çıkıp bu yüzden taç atışlarını bile kullanıyorum. Bu kadar kaliteli oyuncunun olduğu yerde futbol daha fazla ön plana çıkmalı. Alınacak tedbirlerle bu mümkün." dediği öne sürüldü. 
 

Fenerbahçeli Valbuena'nın sosyal medya hesabından beğendiği o fotoğraf


Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana sahada verdiği mücadeleyle taraftarların sevgisini kazanan Valbuena, spor kamuyounda da hep yalnız kalıyor, hiç destek görmüyor şeklinde yorumlanınca instagram hesabında buna paralel bir paylaşım yapıldı. Valbuena'nın da bu paylaşımı beğenmesi acaba takım arkadaşlarına bir mesaj mı? yorumlarının yapılmasına sebep oldu. 

Fanatik'te yer alan habere göre, Mathiue Valbuena önemli bir karar aldı. Tecrübeli oyuncunun, Instagram'ı kapatma kararı aldığı ayrıca hatayı yapan kişilerle de yollarını ayırdı
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Transfer Arenası (19 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.