comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Valbuena Galatasaraylı hangi yıldızla buluştu?

12 Ekim 2017, Perşembe 21:10
Fenerbahçe'de Valbuena Galatasaraylı hangi yıldızla buluştu?

Fenerbahçeli Valbuena, Galatasaraylı hangi yıldız futbolcuyla buluştu? Fransız yıldızın bu fotoğrafının ardından geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama akıllara geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Valbuena, Galatasaraylı golcü oyuncu Gomis ile birlikte buluştu. İki Fransız futbolcunun bir araya gelmesinin ardından geçtiğimiz günlerde Valbuena'nın yaptığı açıklamalar akıllara geldi. 
 

Fenerbahçe'de Valbuena ve Galatasaray'da Gomis'in haberleri


Fenerbahçe ve Galatasaray'ın bu sezonki flaş transferleri Valbuena ile Gomis bir arada! Fransız futbolcular Türkiye'deki bir ortak arkadaşlarının aracılığıyla bir araya gelerek sosyal medyadan fotoğraf paylaştılar. Bu fotoğrafın ardından Valbuena'nın geçtiğimiz günlerde beIN Sports'a yaptığı açıklamalar geldi. Fransız yıldız sezon başında Fenerbahçe yönetiminin Galatasaraylı bir oyuncuyla fotoğraf çektirmemesi konusunda kendisini uyardığını söyledi. 


Fenerbahçe'de Valbuena'ya Galatasaray uyarısı


Valbuena geçtiğimiz günlerde beIN Sports'a verdiği röportajda sezon başında yönetimin kendisini uyardığını söylemişti. Fransız yıldız, "Türkiye'de rekabet çok üst seviyede. Kulüpten birileri beni Galatasaray oyuncusu ile aynı karede fotoğraf çektirmeme konusunda uyardılar.” dedi. 

"GOMİS'İ ÖNCEDEN TANIYORUM"
Diğer tarafta Valbuena yine aynı röportajında Galatasaray'dan Gomis'i önceden tanıdığını ve onunla bu sezon derbide karşılaşacaklarını söylemişti. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.