comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de transfer haftası! Sol bek, orta saha ve forvet

26 Ağustos 2019, Pazartesi 11:32
Fenerbahçe'de transfer haftası! Sol bek, orta saha ve forvet

Fenerbahçe'de transferin son haftasında hareketlilik yaşanacak. Sarı lacivertliler 3 oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor.

FutbolArena - Süper Lig'de sezona iyi bir başlangıç yapan ve iki maçını da kazanan Fenerbahçe'de transfer girişimleri son haftada hızlanacak. 2 Eylül'de sona erecek olan transfer dönemi öncesinde kadrosuna 3 takviye daha yapmak isteyen sarı lacivertlilerde sportif direktör Damien Comolli, temaslarını hızlandırdı. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri 26 Ağustos 2019


Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın ısrarla istediği Luiz Gustavo'nun bu hafta takıma katılması bekleniyor. Sarı lacivertlilerin Marsilya ile anlaşma aşamasında olduğu öğrenildi. Bu transferin bitirilmesinin ardından sol bek ve forvet takviyesi için girişimler hızlandırılacak. Fenerbahçe bu bölgelere de takviye yaparak transfer defterini kapatmayı planlıyor.

ERSUN YANAL NE DEDİ?
“Bu sıkılıkta bir takımız. Bugünkü kötü oyun benim, pozitif olan her şey futbolcuların. Paylaşımları doğru yönetmeliyiz. Hiçbir çekincemiz, hiçbir korkumuz yok. Fenerbahçe çekincesi olmayan bir takımdır. Sonuna kadar transfer için çalışılıyor. Başkanımızın verdiği bir takvim var ve bu da önümüzdeki hafta olacak. Biz mücadelemize devam ediyoruz” dedi. Maçta beraberlik golünü atan Vedat hakkında değerlendirme yapması istenen Yanal, “Vedat'ı alırken ben gerekli kanaate sahiptim. Sizin takdir etmeniz daha önemli. Ben o değeri ona verdim ve o da karşılığını veriyor. Güçlü olan bir takımız. Sorunlarımız da olacaktır ama bunu birlikte atlatacağız” 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!