comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de teknik direktör Bjelica sesleri (Nenad Bjelica kimdir?)

28 Nisan 2020, Salı 18:36
Fenerbahçe'de teknik direktör Bjelica sesleri (Nenad Bjelica kimdir?)

Fenerbahçe'nin Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica ile sözlü görüşmelere başladığı ve olumlu dönüş aldığı aktarıldı.

FutbolArena - Fenerbahçe'deki teknik direktör arayışlarında Nenad Bjelica ismi gündeme geldi. Hırvat çalıştırıcının Fenerbahçe ile yaptığı ilk görüşmelere sıcak karşılık verdiği ve sunulan şartları uygun bulduğu belirtildi.
 

Fenerbahçe Nenad Bjelica ile anlaştı mı?


TRT Spor muhabiri Yağız Sabuncuoğlu, sosyal medyadan yaptığı açıklamalarda, "Fenerbahçe Nenad Bjelica'ya sözlü teklifini yaptı. Yönetim Bjelica ile telefon görüşmelerini sürdürüyor. Bjelica sunulan şartları ve kulübün ekonomik profilini uygun buldu ve kabul edebileceğini iletti. Şu an için hedef teke indirildi ve Nenad Bjelica'da karar kılındı. Nenad Bjelica'dan olumsuz bir yanıt alınmadan başka bir teknik adama gidilmeyecek. Henüz imza veya resmi bir anlaşma yok. Konuyu yakın takipteyim. Yeni bilgilere ulaştıkça yazacağım." ifadelerini kullandı.

NENAD BJELİCA KİMDİR?
48 yaşındaki Nenad Bjelica, 16 Nisan 2020 tarihinde Hırvat ekibi Dinamo Zagreb'ten ayrıldı. 99 maçlık performansında alkış toplayan Nenad Bjelica, daha önce ise Lech Poznan, Spezia, Avusturya Wien, Wolfsberger ve Karnten gibi kulüplerde görev yapmıştı.

Dinamo Zagreb ile 2 kez şampiyonluk yaşayan Hırvat teknik adam, 1 kez de Hırvatistan Kupası'nda mutlu sona ulaşmıştı.Futbolculuk geçmişi bulunan Nenad Bjelica bu süreçte Real Betis, Las Palmaz, Albacete, Kaiserslautern, Osijek, Admira Wacker ve Karnten formalarını terletmişti.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!