comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Tayfun Korkut iddiası! Canlı yayında...

09 Ekim 2018, Salı 00:33
Fenerbahçe'de Tayfun Korkut iddiası! Canlı yayında...

Fenerbahçe'de teknik direktörlük görevi için sürpriz bir isim iddia edildi. Ahmet Çakar, Tayfun Korkut'un Fenerbahçe'nin yeni hocası olacağını söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de taraftarlar teknik direktör Cocu'nun istifasını isterken, sarı lacivertli takımın yeni teknik direktörü hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Almanya Bundesliga takımlarından Stuttgart'ın yollarını ayırdığı Tayfun Korkut'un Fenerbahçe'ye geleceği iddia edildi. 


Fenerbahçe Haberleri: Tayfun Korkut Fenerbahçe'ye mi geliyor?


Beyaz TV'de yayınlanan programda Ahmet Çakar, canlı yayında Tayfun Korkut'un Fenrebahçe'ye geleceğini iddia etti. Almanya'dan güvendiği kaynaktan aldığı bilgi doğrultusunda Tayfun Korkut'un Fenerbahçe'ye geleceğini iddia eden Ahmet Çakar, öte yandan Cocu'nun görevde kalmasının ise Fenerbahçe - Başakşehir maçında VAR sisteminde yaşanan arızadan dolayı olduğunu söyledi. 

Çakar, "Fenerbahçe - Başakşehir maçında VAR sisteminde yaşanan arıza olmasaydı Cocu bugün Hollanda'ydı. Çünkü eğer arıza olmasaydı Başakşehir maçtan galip ayrılacaktı ve Cocu da bugün Hollanda'da evinde olacaktı." dedi. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"