comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de tarihi kongre öncesi flaş gelişme! Aziz Yıldırım ve Ali Koç...

02 Kasım 2017, Perşembe 18:41
Fenerbahçe'de tarihi kongre öncesi flaş gelişme! Aziz Yıldırım ve Ali Koç...

Fenerbahçe'de Mayıs ayında gerçekleşecek olan tarihi kongre öncesinde önemli gelişmeler yaşanıyor. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe yönetiminde Mayıs ayında gerçekleşecek olan seçim öncesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın adaylığında müthiş bir rekabet beklenirken, tarihi kongre öncesinde flaş bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe'de Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasındaki seçim yarışıyla ilgili son bilgiler. 


Fenerbahçe'de Mayıs kongre haberleri, Ali Koç ve Aziz Yıldırım 


Fenerbahçe'de Mayıs ayında gerçekleşecek olan kongre öncesinde Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Fenerbahçe'deki büyük seçim öncesinde üye sayısı 30 bini geçti. Çok sıkı çalışan Ali Koç ve Aziz Yıldırım üyelerle sık sık toplantı yapıyor.

Mayıs ayındaki kongre öncesi FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre, mevcut Başkan Aziz Yıldırım'ın kemik 6 bin oyu bulunuyor. Diğer tarafta geriye kalan 24 bin oy için iki taraf arasında ciddi bir yarışma olacak. Burada katılım yüksek olmasının Ali Koç'un lehine olması bekleniyor. 


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım Kulüpler Birliği toplantısına neden gitmiyor?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Aziz Yıldırım'ın Kulüpler Birliği toplantılarına katılmaması hakkında "Aziz Yıldırım oraya gelmiyor. Fenerbahçe'yi ikinci başkanı temsil ediyor. Fenerbahçe'yi ikinci başkanının temsil ettiği bir yere Beşiktaş Başkanı da gitmez. Bizim tavrımız bu. Eğer Aziz Yıldırım giderse biz de gideriz." ifadelerini kullanmıştı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)