comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de son dakika Aykut Kocaman kararı

06 Kasım 2017, Pazartesi 22:43
Fenerbahçe'de son dakika Aykut Kocaman kararı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman geleceğiyle ilgili kararını verdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de sıcak saatler! Süper Lig 11. haftasında oynanan Osmanlıspor maçının ardından "Kendi adıma gerekeni yapacağım." diyerek istifa sinyali veren Aykut Kocaman'ın bir süredir bu düşünce hakkında kararlı olmasına rağmen geri adım attığı iddia edildi. Aykut Kocaman Fenerbahçe'den ayrılıyor mu? sorusunun cevabı ile ilgili sıcak gelişmeler. 


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman takımda kaldı mı?


Süper Lig 11. haftasında deplasmanda Osmanlıspor ile berabere kalan Fenerbahçe'de, basın toplantısında istifa sinyali veren Aykut Kocaman'ın kararından vazgeçtiği öne sürüldü. Aykut Kocaman yönetimle yaptığı toplantının ardından istifa kararından vazgeçti ve 7 Kasım Salı günü yapılacak olan antrenmanda takımın başında olma kararı aldı. Bu gelişmenin ardından Aykut Kocaman'ın takımda geniş çaplı bir revizyona gitmesi bekleniyor. 

AHMET ÇAKAR'DAN İLK YORUM:
Aykut Kocaman'ın istifadan vazgeçmesinin ardından Ahmet Çakar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Aykut Kocaman istifadan vazgeçmiş. Eski bir Çin atasözü der ki, poposuyla inatlaşan donuna büyük abdestini yapar." diye konuştu. Fenerbahçe'de Aykut Kocaman son dakika haberleri


Öte yandan Fenerbahçe kulübünün eski yöneticilerinden Selim Soydan da, A Spor'da yaptığı açıklamada şu zamanda teknik direktör değişikliğinin yönetimi çok zor durumda bırakacağını söyleyerek şunları ifade etti:

"GİDERSE YÖNETİM ZOR DURUMDA KALIR"

"Bana göre burada 2 şık var. Ya yarın hocayla oturup konuşurlar, biz bu işe devam ediyoruz. Puan farkı olabilir ama biz büyük kulübüz. Böyle bir karar aldık derler. Yönetici olarak hiç kimse Aykut Kocaman'ın gitmesini istemez. Yönetim çok zor durumda kalır. Hiç kimseye izah edemez. Bu zamanda teknik direktör değişikliğinin mantığı yok. Çok zor bir karar. Eğer Aykut Kocaman istifa ederse ne olur diyorsunuz? Öncelikle benim şahsi kanaatim, Mustafa Denizli benim ilk adayımdır. Eğer Mustafa Denizli kabul etmezse ondan sonraki adayım da Lucescu'dur. Bu benim şahsi fikrim. Eğer Aykut Kocaman istifa ederse tabi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)