comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de sol beke transfer geliyor

13 Kasım 2017, Pazartesi 18:20
Fenerbahçe'de sol beke transfer geliyor

Fenerbahçe'de Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı'nın performansları hayal kırıklığı yarattı. Devre arası öncesi sol bek transferi için çalışma başlatıldı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe teknik heyeti yaz transfer döneminde kadroya sol bek takviyesi yapmamanın pişmanlığını yaşıyor. Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı'dan verim alamayan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, devre arasında bir sol bek transferi istedi. Fenerbahçe Transfer gündemindeki son dakika haberleri FutbolArena'da!
 

Fenerbahçe neden sol bek transferi yapmadı?


Sezon başında sol bek için Gael Clichy'i kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe, Van der Wiel'de yaşadığı sorunların tekrarlanmasından çekindi. Bonservisi bulunmayan Fransız yıldız, sarı lacivertli kulüpten yüksek bir maaş talep edince bu transferden vazgeçildi.

İSMAİL KÖYBAŞI VE HASAN ALİ KALDIRIM'A GÜVENİLDİ
Aykut Kocaman ise sezon başında yönetime verdiği transfer raporunda Hasan Ali Kaldırım'ın takımda kalmasını istedi. İsmail Köybaşı'nın da kadroda olması nedeniyle sol bek sayısını 3'e çıkarmayı gereksiz gören Fenerbahçe yönetimi, gelişmelerin ardından bu defteri kapattı.

FENERBAHÇE'NİN SOL BEKLERİ SINIFTA KALDI

Ancak sezonun başlamasıyla beraber Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı'nın performansları hayal kırıklığı yaşattı. Fenerbahçe'de sol bek için mutlak transfer kararı alınırken, Ocak ayı öncesi adayların belirlenmesi yönünde çalışma başlatıldı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)