comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Simon Kjaer'in parasına Lucas Lima ve Hatem Ben Arfa

29 Temmuz 2017, Cumartesi 09:40
Fenerbahçe'de Simon Kjaer'in parasına Lucas Lima ve Hatem Ben Arfa

Fenerbahçe yönetimi Simon Kjaer'den gelecek para ile Lucas Lima ve Hatem Ben Arfa ve forvet transferlerini gerçekleştirecek.. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında Danimarkalı stoper oyuncusu Simon Kjaer'i İspanya'nın Sevilla kulübüne satmayı planlıyor. Transferde kaynak yaratacak olan Fenerbahçe yönetimi Kjaer'den gelecek para ile Lucas Lima ve Hatem Ben Arfa ve forvet transferlerini gerçekleştirecek.


Fenerbahçe'den Hatam Ben Arfa ve Lucas Lima transferleri


Fenerbahçe yönetimi Simon Kjaer'in satışı ile rahat bir nefes alacak. Transferde eli güçlenecek olan sarı lacivertli yönetim için girişimler yeniden başlayacak.  Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Kjaer için İspanyol kulübü Sevilla ile anlaşan Fenerbahçe'nin kasasına 10 milyon Euro girmesi bekleniyor. Sarı-Lacivertliler gelecek sıcak parayla Lucas Lima, Hatem Ben Arfa ve forvet transferini bitirecek.


Fenerbahçe Lucas Lima ve Ben Arfa transferlerini nasıl bitirecek?


Lucas Lima, Ben Arfa ve Lucas Perez'in için büyük çaba harcayan fakat ekonomik engellere takılan yönetim artık adımlarını çok daha rahat atacak. Santos'lu Lima'yı Türkiye'ye gelmesi konusunda ikna eden fakat yıllık ücret konusunda sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe yeni yeni teklif iletecek.

Yönetimin son olarak yıllık 5 milyon Euro'ya kadar çıktığı, Lima'nın ise 6.5 milyon Euro istediği belirtiliyor. Fenerbahçe, Hatem Ben Arfa konusunda da ısrarını sürdürüyor. Fransız yıldızın PSG'yle sorunlarını çözmesi bekleyen Sarı-Lacivertliler gelişmeleri izliyor. Yönetim önümüzdeki günlerde Lucas Perez için de Arsenal'in kapısını bir kez daha çalacak.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"