comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Şener, Antalyaspor maçında Nasri'nin üzerine yürüdü! Gergin anlar

26 Kasım 2017, Pazar 20:03
Fenerbahçe'de Şener, Antalyaspor maçında Nasri'nin üzerine yürüdü! Gergin anlar

Antalyaspor - Fenerbahçe maçının ilk yarısında Şener ile Samir Nasri arasında gerilim yaşandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile Antalyaspor arasında Süper Lig 13. haftasında oynanan mücadelede Şener ile Nasri arasında gerginlik yaşandı. Tempolu başlayan maçın ilk yarısında iki takım da oldukça hırslı bir şekilde mücadele ederken, bir pozisyonun ardından Nasri ve Şener arasındaki gerilim tavan yaptı. 


Antalyaspor - Fenerbahçe maçı haberleri


Süper Lig 13. haftasında Fenerbahçe'nin, Antalyaspor'a konuk olduğu maçın ilk yarısında Nasri ile Şener arasında gerginlik yaşandı. Şener bir pozisyonda rakibine çok sinirlendi ve Nasri'nin üzerine yürüyerek kafa kafaye geldiler. 

Fenerbahçe yarı alanında taç çizgisi kenarında Şener ile Sakıb arasında yaşanan hava topu mücadelesinde Fenerbahçeli futbolcu yerde kalınca hakem Mete Kalkavan sarı lacivertlilerin lehine faul kararı verdi. Bu esnada Sakıb hemen kendi mevkisine dönerken, yerden kalkan Şener kendisine bir şeyler söyleyen Nasri'nin üzerine yürüdü ve ikili kafa kafaya geldi. 
ETO'O SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI

Fenerbahçe'de Şener Özbayraklı'nın yerden kalktıktan sonra Nasri'nin üzerine yürüdüğü anda araya giren Samuel Eto'o, Fenerbahçeli futbolcuyu sakinleştirdi. Sonrasında Mete Kalkavan da iki futbolcuyu yanına çağırarak konuşma yaptı. Şener ile Nasri arasındaki gerilim sonrasında fazla büyümeden önlendi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)