comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de seçim heyecanı! "7 Kocalı Hürmüz ve Sibel Can"

06 Mart 2018, Salı 12:26

Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak seçim öncesi başkan adayı Ali Koç ile Aziz Yıldırım'ı destekleyenler arasında çeşitli organizasyonlar yapılıyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de Akhisarspor'a karşı aldığı yenilgi sonrası şampiyonlukta büyük kayıp yaşayan Fenerbahçe'de camianın bir gözü de seçim yarışında. Başkan Aziz Yıldırım resmen adaylığını açıklamasa da çeşitli organizasyonlara katılarak çalışmalarını sürdürüyor. Ali Koç da kulüp üyeleri ile görüşmeler yapmaya devam ediyor. 

ALİ KOÇ, KADIN ÜYELERLE BULUŞACAK
Fenerbahçe'de başkanlık seçimi için çalışmalarını iddialı bir şekilde sürdüren Ali Koç, bu kez kadın kongre üyeleriyle bir araya gelecek. 10 Mart Cumartesi günü kadın üyelerle buluşacak olan Ali Koç, Dünya Kadınlar Gününü de kutlayacak. Bu organizasyonda ayrıca usta tiyatrocu Müjdat Gezen'in yorumuyla yeniden sahneye taşınan Türk tiyatrosunun klasiklerinden "7 Kocalı Hürmüz" müzikali sahnelenecek. 

İŞTE O DUYURUKONYALI FENERBAHÇELİLER, SİBEL CAN İLE EĞLENECEK

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı destekleyeceğini açıklayan Konya Fenerbahçeliler Derneği de bir organizasyon düzenleyecek. Eurocup Kupası'nın sergileneceği gecede sanatçı Sibel Can sahne alacak. Bu geceye başkan Aziz Yıldırım'ın da katılması bekleniyor. Aziz Yıldırım'ın üyelerle bir araya gelerek seçim çalışmalarını sürdürmesi bekleniyor.

KONYA FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ'NİN PAYLAŞIMISarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.