comScore
1 / 14

Fenerbahçe'de şampiyonluk sesleri

2 / 14
Fenerbahçe’nin namağlup ilerlemesi ve son Trabzonspor maçındaki geri dönüşü büyük bir mutluluk yaşattı.
3 / 14
Erol Bulut’un takımı için kasım ayı ortalarında tam randıman sağlaması öngörülürken, beklenenden erken zirve adayı olması gelecek için umutları artırdı.
4 / 14
Fenerbahçe’de 1-0 geriden gelip 3-1 kazanılan Trabzonspor maçı sonrası büyük bir sevinç yaşandı.
5 / 14
Bu sevincin birçok sebebi söz konusu olsa da temel sebep takımın beklenenden erken zirve yarışında yer alması oldu. 18 transfer ve yeni bir teknik ekiple yola çıkan sarı-lacivertliler bu nedenle kısa, orta ve uzun vadeli planlar yaptı.

6 / 14
Buna göre takımın kasım ayındaki milli aradan sonra zirveye çıkacağı planlanmıştı.
7 / 14
Bu tarihe kadar da mümkün olduğu kadar zirveye yakın şekilde gitmenin ve minimum kayıpla ilerlemenin önemine vurgu yapılmıştı. Gelinen noktada Fenerbahçe, kendi beklentilerinin üzerinde bir gelişim kaydetti.

8 / 14
Arka arkaya alınan 3 galibiyet ve son Trabzonspor mücadelesinde takımın geriden gelerek maçı kazanması herkese büyük bir coşku yaşattı.

9 / 14
Arkadaşlık arttı

Sonuçların beklenenden erken gelmesiyle birlikte takım içindeki arkadaşlık ve uyum da arttı.

10 / 14
Bunun en somut örneği galibiyet fotoğrafında ortaya çıktı. Oynayan oynamayan herkes takımın başarısını samimi bir şekilde hep beraber kutladı.

11 / 14
Mert Hakan ve Ozan gibi forma rekabeti içinde kıyasasıya yer alan iki ismin birlikte sevinmesi bu olumlu gelişimin en somut göstergelerinden biriydi.

12 / 14
Duran top ustası

Lige iyi başlayan Fenerbahçe’de duran toptaki başarı öne çıkıyor.
13 / 14
Geçtiğimiz sezon ligdeki 34 karşılaşmada kornerlerden toplam 5 gol atan Fenerbahçe, bu sezon henüz 6. haftada aynı rakama ulaştı.

(Kaynak/Fanatik)
14 / 14