comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Samed Karakoç'tan Göztepe maçı itirafı

13 Ağustos 2017, Pazar 00:14
Fenerbahçe'de Samed Karakoç'tan Göztepe maçı itirafı

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Samed Karakoç, Göztepe maçının sonrasında basın mensuplarına konuştu. Karakoç, takımın basit hatalar yaptığını belirtti.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 1. haftasında Göztepe deplasmanından 2-2 beraberlikle döndü ve taraftarlarını endişelendirdi. İkinci yarıda şans bulan Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Samed Karakoç, maç sonu basın mensuplarına konuştu.
 

Samed Karakoç'un Göztepe - Fenerbahçe maç sonu açıklamaları


FB TV'ye konuşan Samed Karakoç, “Maça iyi başladığımızı düşünüyorum. İlk dakikalarda golü de bulduk ancak basit hatalarımız da oldu. Tekrar maça ortak olduk. İkinci golü bulmak için hücum oyunu sergiledik. İkinci golü de bulduk. Bugün Aykut hocam da bana şans verdi ve bu nedenle teşekkür ederim. İstediğimiz sonuç değildi. Hedefimiz 3 puandı. Her zaman 3 puan için sahaya çıkıyoruz ancak önümüzde çok sayıda maç var ve bunu telafi edeceğiz.”dedi.

Aykut Kocaman'ın verdiği şans hakkında konuşan genç oyuncu, “Hocamın bana söylediklerini ve benden istediklerini yapmaya çalışıyorum. Hocam benden 3.bölgede yaratıcı olmamı söyledi, şut çekmemiz istedi ve ben de elimden geleni yapmaya çalıştım.” ifadelerini kullandı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)