comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Razvan Lucescu adaylar arasında

25 Nisan 2020, Cumartesi 16:27
Fenerbahçe'de Razvan Lucescu adaylar arasında

Fenerbahçe'de yeni teknik direktör için çalışmalar devam ederken yabancı hoca görüşü ağır basıyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör konusu merak edilirken yönetimin son dönemde yabancı hoca konusunda fikrinin ağırlık kazandığı ifade edildi. Sarı lacivertlilerde idareciler, takımın başına yabancı bir teknik direktör getirmek istediği ve adaylar arasında yer alan isimlerden birinin de Razvan Lucescu olduğu kaydedildi.
 

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?


Fenerbahçe'de Ersun Yanal ile yolların ayrılmasının ardından yeni hoca konusunda bekleme kararı alınmıştı. Liglerin koronavirüs salgını nedeniyle durdurulmasının ardından yeni hoca konusu da askıya alınmıştı. Fenerbahçe'de sezonun yeniden başlayacağı yönünde gelişmelerin yaşanmasının ardından yeni hoca konusunda da sıcak gelişmeler yaşanıyor.

YABANCI TEKNİK ADAM DÜŞÜNLÜYOR
Sarı lacivertlilerde Ali Koç ile gelecek sezon sportif direktör olarak görev alması beklenen Emre Belözoğlu'nun yeni hoca ve transferlerde kilit rol oynayacağı ifade edildi. Fenerbahçe'nin yabancı hoca konusunda görüş birliğine vardığı belirtilirken, adaylar arasında önemli isimlerin olduğu bildirildi. Sarı lacivertlilerin, Al Hilal'i çalıştıran Razvan Lucescu ile de temas halinde olduğu ve genç teknik adamın adaylar arasında bulunduğu vurgulandı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!