comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın yedek kalma sebebi

29 Aralık 2017, Cuma 19:44
Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın yedek kalma sebebi

Fenerbahçe'de son haftalarda ilk 11'den kesilen ve Aykut Kocaman tarafından yedek kulübesine mahkum edilen Ozan Tufan'ın kendisine kadroda yer bulamaması konusunun perde arkası. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de sezon başından bu yana form seviyesini giderek arttıran Ozan Tufan'ın bir anda yedeğe çekilmesi ve son haftalarda ilk 11'de yer almamasının ardından ayrılacağı yönündeki dedikoduları da beraberinde getirdi. Teknik Direktör Aykut Kocaman ise basın mensuplarının Ozan Tufan ile ilgili yönelttikleri soruya, "Nedenini Ozan Tufan'a söyledim. Her şeyi de açıklamak gerekmiyor." şeklinde cevap vermişti. 


Fenerbahçe'de Ozan Tufan neden oynamıyor?


Fenerbahçe'de ligin ilk yarısının son haftalarında formasını Mehmet Topal'a kaptıran ve Türkiye Kupası maçlarında dahi süre alamayan Ozan Tufan'ın morali oldukça bozuk. Genç futbolcunun neden bir anda yedek kulübesine çekilmesiyle alakalı olarak Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok son gelişmeleri FutbolArena'ya aktardı:

"OZAN TUFAN'IN FORMASINI KAYBETME SEBEBİ"
Ozan Tufan ile Mehmet Topal arasında fark var. Ozan Tufan, Mehmet Topal kadar olgun değil. Pozisyon bilgisi ve taktik bilgisi yüksek değil. Belki daha yetenekli ama formayı kaptırmadaki temel sebep taktik disipline uymaması. Aykut Kocaman'ın dediklerini yapmıyor. Kendi bildiği gibi hareket edince takım gol yiyor. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.