comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın neden oynamıyor? İşte sebebi

30 Aralık 2017, Cumartesi 11:52
Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın neden oynamıyor? İşte sebebi

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın neden oynamadığına yönelik tartışmalar devam ediyor. Aykut Kocaman'ın genç oyuncuya neden şans vermediği belli oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Ozan Tufan'ın adı Deportivo ile anılmaya başladı. Aykut Kocaman'ın Süper Lig'de son 6 lig maçında yüzüne bakmadığı Ozan Tufan'ı neden oynatmadığı ortaya çıktı.
 

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın oynamama sebebi


Süper Lig'in 11. haftasında oynanılan Osmanlıspor maçına kadar tüm maçlarda oynayan ve performansı da ligin ilk maçlarına oranla yükselen Ozan Tufan birden bire Romanya ve Arnavutluk maçları nedeniyle verilen milli takım arasından sonra Aykut Kocaman'ın gözünden düşmüştü.

DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPILDI
Vatan'ın haberine göre, Ozan Tufan için Osmanlıspor karşılaşması milat oldu. Teknik direktör Aykut Kocaman, kendisi için de dönüm noktası olan bu mücadelenin ardından teknik heyetiyle geniş çaplı bir durum değerlendirmesi yaptı. Görüntülü analizlere ağırlık verilirken, yenilen gollerde hep Ozan'ın hatalar yaptığı tespit edildi

Ozan Tufan tüm uyarılara rağmen Aykut Kocaman'ın isteklerini yerine getiremeyince son 6 lig maçında 1 dakika bile süre alamadı. Ozan Tufan bu sezon 9 lig maçında oynadı ve 3 gol attı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

FutbolArena Transfer Arenası (19 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.