comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'dan transfer kararı

11 Ocak 2018, Perşembe 09:35
Fenerbahçe'de Ozan Tufan'dan transfer kararı

Fenerbahçe'nin Bursaspor'dan büyük umutlarla transfer ettiği fakat beklentilerin altında kalan Ozan Tufan, sarı lacivertli takım ile yol ayrımında.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından önce yedek kulübesine çekilen sonra da ikinci yarı çalışmaları için düzenlenen Antalya kampı takım kadrosuna alınmayan Ozan Tufan kararını verdi.


Ozan Tufan, Fenerbahçe'den ayrılıyor mu?


Fenerbahçe'nin Bursaspor'dan büyük umutlarla transfer ettiği fakat sık sık aldığı kilo ve oynadığı futbol ile eleştirilen Ozan Tufan, sarı lacivertli takım ile yol ayrımında.Türkiye Gazetesi'nin iddiasına göre Katar'dan da teklifler alan yıldız futbolcu ya Avrupa ya da Fenerbahçe dedi.

''KATAR'A GİTMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM''
Katar'dan teklif alan ve Bülent Uygun'un da kadrosunda görmek istediği genç oyuncu "Katar'a gitmeyi düşünmüyorum. Avrupa'da kariyerimi sürdürmek istiyorum" dedi.

''OLURSA AVRUPA YOKSA FENERBAHÇE''

Menajeri bazı İspanyol kulüpleriyle görüşmelerde bulunurken Ozan Tufan çabuk pes etmeye de niyeti de yok. Aykut Kocaman'ın kazanmak adına her türlü fedak,rlığı yaptığı ancak özel hayatı ve kilolarına dikkat etmeyip disiplinsiz hareketlerde bulunduğu için kadroda düşünülmeyen Ozan Tufan "Olursa Avrupa'da yoksa Fenerbahçe'de devam ederim. Eleştirilerden gerekli dersleri çıkarıyorum ve formayı almak için çok çalışacağım" ifadesini kullandı.


Ozan Tufan bu sezon Fenerbahçe'de ne yaptı?


Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan bu sezon sarı lacivertli ekip ile 14 karşılaşmada 1.206 dakika süre alırken bu süreçte takımı adına 3 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)