comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'a kaptanlık eleştirisi

25 Ağustos 2017, Cuma 12:29
Fenerbahçe'de Ozan Tufan'a kaptanlık eleştirisi

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın Vardar maçında kaptanlık pazubandını takmasına eleştiriler geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar'a 2-1 yenilerek turnuvaya veda etti. Sarı lacivertli takımda performansıyla eleştirilen Ozan Tufan'a Ercan Taner'den de bir tenkit geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ercan Taner, Fenerbahçe'de kaptanlık pazubandını takmak için oyuncuların bir fırın ekmek yemeleri gerektiğini söyledi.
 

Ercan Taner'den Fenerbahçe'ye kaptanlık eleştirisi


Vardar karşılaşmasında kaptanlık bandını takam ve sergilediği performansla eleştirilen Ozan Tufan için Ercan Taner'den de bir paylaşım geldi. Usta sunucu yaptığı paylaşımda, "Fenerbahçe gibi asırlık çınarların kaptanlarının o bandı takmak için bir fırın ekmek yemeleri lazım... Lefter ve Can abiye ayıp oluyor..." dedi.
 

Güntekin Onay'dan Ozan Tufan tepkisi


Güntekin Onay da ilk Vardar maçında açtığı Twitter hesabı aracılığıyla maç sonu yorumlarda bulundu. Ozan Tufan'a tepkili olan Onay, "Ozan, Fenerbahçe ve milli takım oyuncusu değil diye çok önceden söyledim ve çok küfür işittim. Testi kırıldıktan sonra yol gösteren çok olurmuş." sözlerini sarf etti.Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)