comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Tufan pes etmiyor

09 Ocak 2018, Salı 09:31
Fenerbahçe'de Ozan Tufan pes etmiyor

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan milli futbolcu Ozan Tufan, çalışmalarını Dereağzı Tesisleri'nde sürdürürken yakın çevresine geleceği hakkında konuştu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken kadroda düşünülmeyen ve kampa da alınmayan Ozan Tufan, çalışmalarını sürdürüyor. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.

Aykut Kocaman ile sorunlar yaşayan ve teknik detaylar dışında saha dışında da hareketleriyle tepki çeken Ozan Tufan çalışmalarını Dereağzı'nda U21 takımıyla sürdürüyor.
 

Fenerbahçe'de Ozan Tufan gidecek mi?


Fotomaç'ın haberine göre, Ozan Tufan basının röportaj tekliflerini ise yönetimin koyduğu konuşma yasağı nedeniyle kabul etmiyor. Genç yıldızın yakın çevresine, "Avrupa'da iyi bir takım olursa olur, olmazsa da önemli değil. İdmanlara devam edip en kısa sürede yeniden takıma geri döneceğim" dediği belirtiliyor.
 

Ozan Tufan bu sezon Fenerbahçe'de ne yaptı?


Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan bu sezon sarı lacivertli ekip ile 14 karşılaşmada 1.206 dakika süre alırken bu süreçte takımı adına 3 gol, 2 asistlik performans sergiledi.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)