comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Tufan Katar transferini istemiyor

12 Ocak 2018, Cuma 09:18
Fenerbahçe'de Ozan Tufan Katar transferini istemiyor

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken kadroda düşünülmeyen Ozan Tufan için çeşitli iddialar ortaya atılırken oyuncunun Katar'da oynamak istemediği iddia edildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de ikinci yarı hazırlıkları ve transfer çalışmaları devam ederken Ozan Tufan ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Ozan Tufan'ın yakın çevresine Katar'da oynamak istemediğini söylediği iddia edildi. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da. 


Fenerbahçe'de Ozan Tufan hangi takıma gidecek?


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman tarafından kadroda düşünülmeyen ve satış listesine konulan milli futbolcu için Deportivo iddiaları ortaya atılmış ancak somut bir gelişme yaşanmamıştı. Fenerbahçe'nin bonservis bedeli olarak 8 milyon Euro belirlediği konuşulan Ozan Tufan'ın Katar'ı istemediği ifade edildi.

Fanatik'in haberine göre, Ozan'ın yakın çevresine, “Fenerbahçe'den ayrılırsam rotam Avrupa olur. Avrupa'dan bir takıma giderek kendimi ispatlamak ve ülkemi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum” dediği öğrenildi. İspanya'nın Deportivo ve Sociedad takımlarının 22 yaşındaki oyuncuyla ilgilendiği öne sürülmüştü.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

AYKUT KOCAMAN OZAN TUFAN'I TAMAMEN SİLDİ

Ozan Tufan'ı Antalya kampına almayan teknik direktör Aykut Kocaman genç futbolcuyu kesin olarak gözden çıkardı. Ozan Tufan eğer ligin ikinci yarısında takımda kadroda bile Aykut Kocaman tarafından kadroya alınmayacak. Bu sebeple kendisini isteyen Bülent Uygun'un Al Gharafa takımına transferi söz konusu olan genç futbolcuya Aykut Kocaman döneminde Fenerbahçe kapıları kapandı. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)