comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Tufan kadro dışı kaldı

04 Ocak 2018, Perşembe 10:35
Fenerbahçe'de Ozan Tufan kadro dışı kaldı

Fenerbahçe teknik direktör Aykut Kocaman'dan flaş Ozan Tufan ve Robin van Persie kararı. Aykut Kocaman, Ozan Tufan ve Robin van Persie'yi Antalya kampına dahil etmedi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından uzun zamandır yedek kulübesine gönderilen Ozan Tufan konusunda flaş bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da


Fenerbahçe'de sıcak Ozan Tufan gelişmesi


Fenerbahçe teknik direktör Aykut Kocaman'dan flaş Ozan Tufan kararı. Aykut Kocaman, Ozan Tufan'ı ikinci yarı hazırlıklarının yapılacağı Antalya kampına dahil edilmedi.

Bein Sports'da yer alan habere göre, Aykut Kocaman tarafından uzun zamandır ilk 11'de düşünülmeyen ve devre arasında İspanya LaLiga ekiplerinden Deportivo takımına transfer olacağı konuşulan Ozan Tufan, tecrübeli teknik adam tarafından Antalya kampı kadrosuna alınmadı. 


Aykut Kocaman ile Ozan Tufan küs mü?


Araları bozuk olan Ozan Tufan ve Aykut Kocaman, mecbur kalmadıkça birbirleriyle diyalog kurmuyorlar. Yedek kalması üzerine hesap soran Ozan Tufan ile ipleri koparan Aykut Kocaman, son olarak futbolcusunu devre arası kampına almamayı uygun gördü. Formasına hasret kalan Ozan Tufan ile Aykut Kocaman, gerek görmedikçe birbirleriyle konuşmaktan kaçınıyorlar.


Aykut Kocaman, Robin van Persie'yi de kadroya almadı


2 sezon önce Manchester United takımından büyük bir beklenti içerisinde transfer edilen Hollandalı oyuncu Robin van Persie'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından Antalya kampına alınmadı.
Aykut Kocaman'ın sezonun kalan döneminde düşünmediği Robin van Persie'nin devre arasında Fenerbahçe'den ayrılması bekleniyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)