comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Tufan ilk 11'e geri dönecek mi?

17 Aralık 2017, Pazar 10:02
Fenerbahçe'de Ozan Tufan ilk 11'e geri dönecek mi?

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından kesik yiyen milli yıldız Ozan Tufan, kaybettiği forma şansını yeniden alabilecek mi?

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından yedek kulübesine çekilen Ozan Tufan'ın takıma geri kazandırılması adına büyük çaba harcanıyor. Fazla kilolarından kurtulmak için fitness salonunda özel hoca eşliğinde çalışan Ozan Tufan yeniden formayı kapmak için büyük çaba sarfediyor.


Aykut Kocaman, Ozan Tufan'a forma verecek mi?


Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından kesik yiyen milli yıldız Ozan Tufan, kaybettiği forma şansını yeniden alabilmek adına yoğun çaba sarfediyor. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Ligdeki ilk 11 haftanın 9'unda 11'de yer alan Ozan Tufan'ın bir anda yedek kalması moralini bozsa da Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın destek ve uyarıları kesilmedi. Kocaman'ın genç öğrencisinin potansiyelini çok iyi bildiği, bu nedenle uzun süreli sezonda kendisinden vazgeçmeyeceği bildirildi.

VOLKAN DEMİREL DESTEĞİNİ HİÇ ESİRGEMİYOR
Ayrıca Aykut Kocaman'ın kafasındaki taktiksel düzenin Mehmet Topal-Josef ikilisi ile orta sahanın merkezinde başarılı olması da Ozan'ın yedek kalmasına öne çıktı. Kazanan ve iyi hava yakalayan takımın ahengini bozmak istemeyen Kocaman, Ozan'a benzer şekilde Valbuena'yı da ilk 11'e almadı. Öte yandan takım içerisinde Ozan Tufan'ın en sevdiği isimlerden olan kaptan Volkan Demirel de desteğini hiç esirgemiyor. Volkan'ın, motivasyon olarak düşmemesi ve kendisini hep hazır tutması için Ozan'la sürekli iletişim halinde olduğu aktarıldı.


Fenerbahçe'de Ozan Tufan yeniden ilk 11'e girebilecek mi?


OZAN TUFAN FORMA İÇİN HIRS YAPTI

Ozan Tufan formayı yeniden kapmak için büyük çaba harcıyor. Antrenmanlarda istekli bir görüntü çizen yetenekli oyuncu bunun haricinde özel olarak bir spor hocasıyla çalışıyor. Tesislerde hem salonda hem de sahada eksiksiz çalışan genç yıldız, özel bir spor merkezinde, uygulanan bir programla özellikle fiziki anlamda kendini geliştiriyor.

Ozan Tufan formasını Mehmet Topal'a kaptırmasına rağmen neşesini ve hırsını koruyor, ilk 11'e dönmek için çalışmalarını sürdürüyor.


Ozan Tufan'ın bu sezon oynadığı maçlar


Ozan Tufan, 9'u Süper Lig'de olmak üzere bu sezon toplamda 13 maçta görev aldı ve 3 gol attı. Mehmet Topal'ın Sivas maçında yeniden ilk 11'e dönmesiyle bir anda kendini yedek kulübesinde bulmuştu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.