comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Tufan için Real Betis iddiası

07 Ocak 2018, Pazar 09:14
Fenerbahçe'de Ozan Tufan için Real Betis iddiası

Fenerbahçe'nin kadroda düşünmediği isimlerden Ozan Tufan'a Deportivo'nun ardından Real Betis de talip oldu. Ozan Tufan nereye transfer olacak?

FutbolArena - Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan ve kmap kadrosuna alınmayan Ozan Tufan için İspanyol ekibi Deportivo La Coruna'dan sonra Real Betis de oyuncuya talip oldu. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.
 

Fenerbahçe'de Ozan Tufan İspanya'ya transfer olacak mı?


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ile sorunlar yaşayan ve Kasım ayının başından bu yana Süper Lig'de forma giyemeyen genç oyuncu için ayrılık kararı çıkmıştı.

Fotomaç'ın derlediği haberde, daha önce Anderlecht ve Deportivo'nun ilgilendiği genç orta saha oyuncusuna Real Betis'in talip olduğu hatta Fenerbahçe yönetimi ile pazarlıkların başladığı ileri sürüldü. İspanyol medyasında yer alan haberde "Betis sezon başında transfer ettiği oyunculardan verim alamayınca Ozan'a yöneldi" ifadesi kullanıldı.
 

Aykut Kocaman ile Ozan Tufan küs mü?


Araları bozuk olan Ozan Tufan ve Aykut Kocaman, mecbur kalmadıkça birbirleriyle diyalog kurmuyorlar. Yedek kalması üzerine hesap soran Ozan Tufan ile ipleri koparan Aykut Kocaman, son olarak futbolcusunu devre arası kampına almamayı uygun gördü. Formasına hasret kalan Ozan Tufan ile Aykut Kocaman, gerek görmedikçe birbirleriyle konuşmaktan kaçınıyorlar.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)