comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ozan Balaban, Ali Koç açıklaması:Yapılan haberler yakışıksız

18 Eylül 2017, Pazartesi 18:30
Fenerbahçe'de Ozan Balaban, Ali Koç açıklaması:Yapılan haberler yakışıksız

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un listesine dahil etmek istediğine dair haberler çıkan Fenerbahçe Asbaşkanı Ozan Balaban, konuyla ilgili açıklama yaptı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Mayıs ayında yapılacak kongrede aday olduğunu daha önce açıklayan Ali Koç'un asbaşkanlardan Ozan Balaban'ı listesine dahil etmek istediği yönünde haberle ilgili Balaban açıklama yaptı.

Balaban, yapılan haberlerin yakışıksız olduğunu ifade etti.  Fenerbahçe Asbaşkanı Ozan Balaban'ın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:


Fenerbahçe'de Ozan Balaban, Ali Koç için ne dedi?


"Son dönemde sosyal medyadaki dedikoduları ciddiye alan bazı yazılı basın mecralarında ismim kullanılarak bir takım yalan haberlerin yapıldığına şahit olmaktayım. Yapılan haberlerin oldukça yakışıksız ve yersiz olduğunu belirtmek istiyorum
Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın ve Genel Kurul'umuzun nezaketiyle 2 yıl önce Fenerbahçe Yönetim Kurulu'na seçildim.
Başkanımızla Fenerbahçe menfaatleri için oldukça yoğun bir mesai içerisindeyiz ve O var olduğu sürece kendisiyle devam etmekten başka bir düşüncem yok.
Ali Bey'le 1907 yönetiminde yaklaşık 5 yıldır bir mesai arkadaşlığımız var ancak durup dururken, ortada herhangi bir şey yokken benim üzerimden bu konunun gündeme gelmesi hepimize ve en önemlisi de Fenerbahçe'ye zarar vermektedir. Herkesten ricam, konuyla ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesi, Fenerbahçe'ye direkt ya da dolaylı yoldan zarar verebilecek düzeydeki manipülatif haberlere itibar edilmemesidir. Bizim amacımız Fenerbahçe'ye koşulsuz hizmet etmektir ve bu çizgimizden de şaşmadan devam edeceğiz."

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.