comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Murat Aşık, Ali Koç'un listesinde mi?

20 Mart 2018, Salı 13:42

Fenerbahçe'de yaklaşan seçim öncesi eski yöneticilerden Murat Aşık'ın teknik direktör Aykut Kocaman ile yemekte buluşması gündem yarattı. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak seçimler öncesi başkan adayı Ali Koç çalışmalarını sürdürüyor. Eski yöneticilerden Murat Aşık'ın teknik direktör Aykut Kocaman ve İdari Menajer Hasan Çetinkaya ile yemekte buluşması bugün basında gneiş yankı uyandırdı.

Murat Aşık için Ali Koç'un listesinde olacağı iddiaları ortaya atılmıştı. FutbolArena konuyla ilgili Murat Aşık'a ulaştı.

Aykut Kocaman - Murat Aşık buluşması (Fenerbahçe seçim haberleri)


Bugün gazetelerde çıkan Aykut Kocaman ile Ali Koç'un listesinde olacağı öne sürülen Murat Aşık buluşmasının perde arkasında yaşananlara ulaştık. FutbolArena'ya konuşan Murat Aşık, Aykut Kocaman ve Hasan Çetinkaya ile yemekte buluştuğunu doğrulayarak şunları söyledi:
"Aykut Kocaman ile yemek yediğimiz doğru. Ben de o geceye katıldım. Fakat Ali Koç'un yönetim listesinde yer alacağım haberleri doğru değil. Bu tip haberlerin Ali Koç'u yıpratmak için yaptırıldığını düşünüyorum."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.