comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de müjde! Hasan Ali Kaldırım, Moses, Garry Rodrigues

14 Ekim 2019, Pazartesi 19:57
Fenerbahçe'de müjde! Hasan Ali Kaldırım, Moses, Garry Rodrigues

Fenerbahçe'de sakatlıkları bulunan üç futbolcu Hasan Ali Kaldırım, Garry Rodrigues ve Victor Moses ne zaman dönecek? Sarı lacivertlilerde teknik heyeti sevindiren bir gelişme yaşandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'ye Hasan Ali Kaldırım müjdesi. Sezon başında hazırlık maçında sakatlanan ve uzun süredir sahalardan uzak kalan deneyimli futbolcu takımla birlikte antrenmanlara başladı. Hasan Ali Kaldırım dışında yine bir süredir sakat olan Victor Moses ve Garry Rodrigues de son antrenmanda takımla birlikte çalışmalarda yer aldı. 

Lige verilen milli maç arasında 2 günlük iznin ardından toplanan sarı lacivertlilerde genç milli takımlardan dönen Muhammed Gümüşkaya, Altay ve Murat Sağlam da son antrenmanda yer aldı. 


Fenerbahçe Haberleri: Hasan Ali Kaldırım, Victor Moses ve Garry Rodrigues ne zaman iyileşecek?


Fenerbahçe teknik heyetini sevindiren gelişmelerin başında ise sakatlığı olan üç futbolcu Hasan Ali Kaldırım, Garry Rodrigues ve Victor Moses'ın takımla birlikte çalışmalarda yer alması oldu. Özellikle sezon başından beri sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalan Hasan Ali Kaldırım, aylar sonra takımla birlikte antrenmanda yer aldı. 
8 FUTBOLCU MİLLİ TAKIMDA

Öte yandan Fenerbahçe, A Milli takım ve yurt dışında diğer milli takımlara giden toplamda 8 futbolcu son antrenmanda yer almadılar. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)