comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Melnjak transferi olumsuz sonuçlandı

30 Ocak 2020, Perşembe 15:54
Fenerbahçe'de Melnjak transferi olumsuz sonuçlandı

Fenerbahçe'de sol bek takviyesi için gündeme gelen Melnjak için Rizespor'un bonservis talebi transferin olumsuz sonuçlanmasına neden oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe transfer çalışmalarına devam ederken son gün öncesinde sol bek takviyesi için girişimler hızlandırıldı. Sarı lacivertliler, Çaykur Rizespor forması giyen Melnjak için girişimlerde bulunmuştu. Karadeniz temsilcisinin talep ettiği bonservis bedeli nedeniyle transferin olumsuz sonuçlandığı belirtildi.
 

Fenerbahçe Haberleri: Melnjak transfer olacak mı?


Fenerbahçe uzun süredir, sol bek için Rizespor'un Melnjak ile temasını sürdürüyordu. Ricardo Rodrigez'in transferini gerçekleşmemesi üzerine Fenerbahçe sol bek için Rizespor'da forma giyinen Melnjak'ı gözüne kestirmişti. Fenerbahçe bu transferi takas yolu ile bitirmek isterken Rizespor 2.5 milyon Euro'luk bir bonservis talebinde bulundu. Sarı-lacivertli yönetim bu teklifi kabul etmeyince transfer görüşmeleri de bu noktada olumsuzlukla sonuçlandı.

Öte yandan Fenerbahçe'nin bu transferde Rizespor'a göndermek istediği Alper Potuk da takımdan ayrılmayı kabul etmedi. Alper Potuk, Rizesporlu yöneticilere Fenerbahçe'den ayrılmayacağını bildirdi.
Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"