comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Mehmet Topal'ın morali yerlerde

10 Kasım 2017, Cuma 10:19
Fenerbahçe'de Mehmet Topal'ın morali yerlerde

Fenerbahçe'de Sivasspor maçı hazırlıklarını sürdürürken Mehmet Topal'ın yüzü gülmüyor. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de sıkıntılı günler devam ederken kriz döneminde en çok etkilenen isimlerden biri de kuşkusuz Mehmet Topal oldu.


Fenerbahçe'de Mehmet Topal haberleri


Bu sezon ilk 11'deki yerini kaybeden ve 4'ü ilk 11 olmak üzere 6 maçta formayı sırtına geçirebilen deneyimli orta alan oyuncusu Mehmet Topal kendisine yönelik atılan iddialarla adeta hayata küstü.

Fanatik'in haberine göre, 31 yaşındaki futbolcunun forma şansı bulamadığı için takım içerisinde sorun çıkarttığı, diğer oyuncularla arasının bozuk olduğu öne sürüldü. Mehmet Topal'ın adı son günlerde Beşiktaş ile anılıyordu.
 

Beşiktaş, Mehmet Topal'ı transfer edecek mi?


Fenerbahçe'de gözden çıkarıldığı konuşulan Mehmet Topal'ın Beşiktaş'a transfer olacağı iddiaları gündem yarattı. Milli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak, transferin söz konusu olmadığını açıkladı. FutbolArena ise Mehmet Topal-Beşiktaş ilgisinin yeni olmadığı bilgisine ulaştı. Yıldız oyuncunun, sarı lacivertli takımda sözleşmesinin sona erdiği sezonda Beşiktaş'ın devreye girdiği öğrenildi. Siyah beyazlıların, 2 sezon önce deneyimli futbolcuya talip olduğu fakat Mehmet Topal'ın tercihini Fenerbahçe'den yana kullandığı ortaya çıktı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)