comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici'de sıcak gelişme

12 Eylül 2017, Salı 09:24
Fenerbahçe'de Mehmet Ekici'de sıcak gelişme

Fenerbahçe'nin Trabzonspor'dan kadrosuna kattığı Mehmet Ekici sakatlığını atlatmasının ardından yavaş yavaş ritme giriyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin merkez orta saha olarak transfer ettiği Mehmet Ekici'ye yavaş yavaş forma yolu gözüküyor. Sakatlığını atlatan Mehmet Ekici çalışmalara devam ediyor.

Orta sahada top taşıyan ve yaratıcı oyuncu eksikliği yaşayan Fenerbahçe'de Mehmet Ekici'nin iyileşmesi teknik heyeti de memnun etti.


Fenerbahçe'de Mehmet Ekici ne zaman oynayacak?


Fanatik'te yer alan habere göre, Fenerbahçe'de ise Juventus Bükreş maçında sakatlandığı için bir türlü forma giyemedi. Yıldız futbolcu, Aytemiz Alanya deplasmanında 11'e dönmeyi çok istiyor.Kocaman ise kararını idmanların ardından verecek.
 

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici'nin sakatlığı geçti mi?


Habertürk'te yer alan habere göre; Samandıra'da Mehmet Ekici ile bir görüşme yapan teknik direktör Aykut Kocaman, “Senin takıma çabuk dönmen değil, tam olarak hazır dönmen önemli. Seni bir kez daha kaybetmeyi göze alamayız. Önümüzde sana ihtiyacımızın olacağı uzun bir maraton var. Moralini yüksek tut ve sakın acele etme. Kendini sadece fiziksel değil, psikolojik olarak da hazırla. Merak etme tam hazır olduğunda formayı giyeceksin” dedi. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)