comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici ilk yarıyı kapattı! Adalesinde ikinci dereceden yırtık

30 Kasım 2017, Perşembe 13:06
Fenerbahçe'de Mehmet Ekici ilk yarıyı kapattı! Adalesinde ikinci dereceden yırtık

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici'nin çekilen MR'ı sonrası, aldığı darbe sebebi ile sol bacağında hemstring kasında ikinci derece yırtık tespit edildi ve futbolcunun tedavisine başlandı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Mehmet Ekici şoku yaşanıyor. Geçtiğimiz sezon Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olabilmek adına 6 ay kadro dışı kalan Mehmet Ekici'nin yakasını sakatlıklar bırakmıyor. Yıldız oyuncu adelesinden yeniden sakatlandı.


Fenerbahçe'de Mehmet Ekici yeniden sakatlandı


Fenerbahçe'de Mehemt Ekici yeniden sakatlandı. Fenerbahçe'nin sezon başından beri büyük beklentiler içerisinde olduğu fakar bir türlü sakatlıklardan dolayı verim alamadığı Mehmet Ekici'nin adelesinde 2. derecede yırtık şüphesi tespit edildi.

CİDDİ BİR YIRTIK ŞÜPHESİ VAR
Yapılan ilk kontrollerde Mehmet Ekici'nin adelesinde ciddi derecede bir yırtık şüphesi tespit edilirken, sahalardan ne kadar uzak kalacağı yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacak.


Fenerbahçeli Mehmet Ekici'nin adelesinde ikinci derece yırtık 


Sezon başından beri yaşadığı sakatlıklar nedeni ile bir türlü sahalara tam anlamı ile dönemeyen Mehmet Ekici'nin bugün saat 15:00'da yapılan kontrollerinde adalesinde ikinci derecede yırtıp tespit edildi. Adalesinde hamstring kasında ciddi derecede bir yırtık oluşan Mehmet Ekici'nin ilk yarıyı kapattığı belirtildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)