comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Max Kruse şoku! 1 ay yok!

07 Mart 2020, Cumartesi 22:38
Fenerbahçe'de Max Kruse şoku! 1 ay yok!

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Zeki Murat Göle, "Max Kruse'nin bileğine aldığı darbeden dolayı bağlarında problem var." açıklamasında bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 25. haftasında ağırladığı Denizlispor ile 2-2 berabere kaldı. Fenerbahçe'nin Alman yıldızı Max Kruse, 25. dakikada yapılan faul sonrası maça devam edemedi. Fenerbahçe yardımcı antrenörü Zeki Murat Göle, hastaneye götürülen Max Kruse'nin sakatlığını açıkladı.
 

Max Kruse'nin sakatlığı ciddi mi?


Fenerbahçeli Max Kruse, Denizlispor maçının ilk yarısında yaşadığı pozisyon sonrası sakatlandı. Oyuna devam edemeyen Max Kruse tedavi için hastaneye götürüldü. Fenerbahçe'de Max Kruse'nin yerine Miha Zajc görev aldı.

"MAX KRUSE'NİN BİLEĞİNDE PROBLEM VAR"
Denizlispor maçından sonra Fenerbahçe yardımcı antrenörü Zeki Murat Göle, Max Kruse'nin hastaneye götürülme sebebini yayıncı kuruluşa anlattı. Fenerbahçe'nin başında sahaya çıkan Zeki Murat Göle, maç sonu açıklamasında "Max Kruse'nin bileğine aldığı darbeden dolayı bağlarında problem var." dedi.

"1 AY SAHALARDAN UZAK KALMASI BEKLENİYOR"

Fenerbahçe kulübü maçın ardından  "Max Kruse'nin darbeye bağlı olarak ayak bileğinde burkulma ve bunun sonucunda sağ ayak bileği iç ve dış yan bağlarında yırtık, eklem içinde kanama, sıvı artışı ve kemik ödemi tespit edilmiştir." açıklamasını yaptı. Max Kruse'nin 1 ay sahalardan uzak kalması bekleniyor. 

MAX KRUSE LİGDE 13 GOLE KATKI SAĞLADI

Max Kruse bu sezon Fenerbahçe'nin en önemli kozlarından biri oldu. İlk 11'in değişmez ismi Max Kruse, geride kalan 20 lig maçında 7 gol ve 6 asist kaydetti. Hem gol hem de asist katkıları ile dikkat çeken Max Kruse'nin sakatlığı Fenerbahçe taraftarlarını endişelendirdi. Max Kruse hakkında gelecek resmi açıklamadan sonra durumun netleşmesi bekleniyor.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)