comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Mathieu Valbuena: "Burası Marsilya'dan 3 kat daha iyi"

16 Temmuz 2017, Pazar 16:36
Fenerbahçe'de Mathieu Valbuena:

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mathieu Valbuena, Fransız basınına yaptığı açıklamada Marsilyalı taraftarları kızdıracak açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu yeni transfer Mathieu Valbuena'dan çarpıcı açıklamalar geldi. Daha önce Marsilya'da forma giyen deneyimli oyuncu, Fransız ekibini Fenerbahçe ile kıyasladı. Fenerbahçe Transfer ile ilgili son gelişmeler FutbolArena'da

Fenerbahçe'nin yeni transferi Valbuena'ya eski takımı Marsilya'nın taraftarları hazırlık maçında büyük tepki göstermişti. Henüz 10. dakikada sarı lacivertlilerin korner kazandığı anda topun başına geçen Fransız yıldıza bu esnada arka taraftaki tribünlerden yuhalama sesleri geldi.
 

Fenerbahçe'de Mathieu Valbuena, Marsilya için neler dedi?


Valbuena ise maçın ardından eski kulübünün Fenerbahçe'den daha küçük bir takım olduğunu belirtti.  Fransız radyosuna konuşan Mathieu Valbuena, "Fenerbahçe dünyada tanınan bir takım, nereye gidersek gidelim coşkulu bir seyirci kitlesi hep bizimle beraber. Fenerbahçe çok tecrübeli süper insanlarla dolu bir takım. Coşku ve ambiyans Marsilya'dan 3 katı daha fazla. Fenerbahçe çok tecrübeli süper insanlarla dolu bir takım" diye konuştu.
"GERÇEK HAİNSİN" DEMİŞLERDİ

Hatırlanacağı üzere Marsilya taraftarları, Dinamo Moskova'ya transfer olduktan sonra Fransa'ya geri dönen ve Lyon'la sözleşme imzalayan Valbuena'ya büyük tepki göstermişlerdi.  Marsilya taraftarının Valbuena'ya mesajı: "Gerçek Marsilyalılar sadece Marsilya'da oynar. Sen bir hainsin." 


Fenerbahçe ile ilgili son gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.