comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Mahmut Uslu'ya sert sözler! "Sana ne kardeşim?"

29 Eylül 2017, Cuma 10:44
Fenerbahçe'de Mahmut Uslu'ya sert sözler!

Fenerbahçe'de Mahmut Uslu'nun derbinin ardından Caner Erkin hakkında yaptığı açıklamalara Gökhan Dinç'ten sert bir tepki geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbinin ardından yapılan açıklamaların yankıları devam ediyor. Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu'nun Caner Erkin'in özel hayatı hakkında yaptığı açıklamalara bir eleştiri de Gökhan Dİnç'ten geldi. 


Gökhan Dinç'ten Mahmut Uslu'ya Caner Erkin tepkisi


24 TV ekranlarında değerlendirmelerde bulunan Gökhan Dinç, Mahmut Uslu'nun aldığı sıvılara dikkat etmesi gerektiğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Mahmut Uslu, Caner'in yaşadığı şeyleri yaşamayacağının garantisini nasıl verebiliyor? Herkes, her şeyi yaşayabilir bu hayatta. Kimsenin garantisi yok. Spor adamı 70 yaşına gelmiş, yıllardır spor camiasının içerisinde olmuş ama hiçbir zaman örnek olamamış ve böyle de olmaya devam edecek bir Mahmut Uslu'dan bahsediyoruz. Mahmut Uslu gibi açıklamalar yapanlar kesinlikle futboldan men edilmeli. Sana ne kardeşim? Sana ne adamın yaşadıklarından! Sıvı tüketimine dikkat edilecek. Nasıl taraftarlar buna dikkat ediyorsa, futbolu yöneten yöneticiler de tükettikleri sıvılara dikkat edecekler."
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)