comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Mahmut Uslu'nun Caner Erkin açıklamasında dikkat çeken nokta

25 Eylül 2017, Pazartesi 10:22
Fenerbahçe'de Mahmut Uslu'nun Caner Erkin açıklamasında dikkat çeken nokta

Fenerbahçe Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Beşiktaş karşılaşması sonrası Caner Erkin ile ilgili ağır ifadeler kullanmasında Aziz Yıldırım gerçeği ortaya çıktı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Süper Lig'in 6. haftasında Beşiktaş'ı 2-1 yendiği maç sonrasında Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Caner Erkin ile ilgili sert ifadeler kullanmıştı.

Fenerbahçeli yönetici, Caner Erkin'in Fenerbahçe tarafından sahip çıkıldığı ve de kendisinini Beşiktaş'taki beyanatlarının doğru olmadığını söylemişti.
 

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın Caner Erkin ile yaptığı konuşma


Özel hayatından kaynaklı Caner Erkin'e sahip çıktıklarını belirten Mahmut Uslu'nun bu konuşmaları geçmişe götürdü. Aziz Yıldırım, Caner Erkin Fenerbahçe'deyken oyuncuyla yakından ilgilenmişti.
Vatan'da yer alan habere göre, Başkan “Bak evladım zor günler geçiriyorsun. Bizler senin yanındayız. Söyle bize, anlat ki rahatlayasın. Birileri tehdit mi ediyor yoksa, bilelim. Gerekirse hocanla konuşup sana 2-3 gün kafanı dinlemek için izin isteyelim. Hukuksal açıdan da yardımcı olabiliriz, yönetimde hukukçu ağabeylerin var. Sen derdini söyle biz de gerekeni yapalım” sözleriyle Caner'e destek verdi. 
 
Caner Erkin bu durumların aksine Beşiktaş'a tarnsfer olduğunuda, "Aileyi Beşiktaş'ta gördüm açıklaması yapmıştı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.