comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Mahmut Uslu'dan Caner Erkin ve Fikret Orman hakkında yeni flaş açıklama

25 Eylül 2017, Pazartesi 00:59
Fenerbahçe'de Mahmut Uslu'dan Caner Erkin ve Fikret Orman hakkında yeni flaş açıklama

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Fikret Orman ve Caner Erkin hakkında Beşiktaş derbisi sonrası söylediklerine açıklık getirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Beşiktaş derbisinin ardından Fikret Orman ve Caner Erkin hakkında söylediklerine açıklık getirdi. Fikret Orman'a, Arsen Orman diyen Mahmut Uslu'nun Caner Erkin'in özel hayatıyla ilgili söylemde bulunması da kamuoyunda büyük tepki çekmişti. 

Mahmut Uslu derbinin ardından basın mensuplarıyla yaptığı konuşmada Fikret Orman ve Caner Erkin hakkında söylediklerine, Beyaz TV aracılığıyla açıklık getirdi. 
"FİKRET ORMAN'A ARSEN ORMAN DEDİM, ÇÜNKÜ..."

Fikret Orman'a Arsen Orman dedim diye ortalığı ayağa kaldırdılar. Evet söyledim. Yalan mı? Kendisi değil mi takımın bütün oyuncularını ben seçiyorum, tek tek ben ilgilenip ben karar veriyorum diyen. Ben de o yüzden Arsene Wenger'den yola çıkıp, "Arsen Orman." dedim. Ne deseydim? Sir Alex Ferguson mu deseydim?

"BEŞİKTAŞ BENİ MAHKEMEYE VEREBİLİR, VERSİNLER!

Beşiktaş Kulübü beni mahkemeye veriyormuş. Versinler. Niye veriyorlar siz biliyor musunuz? Suç tekil eden ne demişim ben? İstedikleri mahkemeye verebilirler. Versinler!

"AHMET ÇAKAR İLE MAHKEMEDE HESAPLAŞACAĞIZ"

Ahmet Çakar benim için ağza alınmayacak şeyler söyledi. Onunla mahkemede hesaplaşacağız. O benim kim olduğumu görecek. Kendisiyle her türlü hesaplaşacağız. Bu işler öyle ileri geri konuşmakla olmuyor. 

"CANER ERKİN'İN YAPTIKLARI ONA YAKIŞMADI"

Caner Erkin ile ilgili açıklamamda ne var? Maçtan önce gidip tribünleri tahrik ediyor, hareket yapıyor. Tribünleri galeyena getiriyor. Ondan sonra da maç çığrından çıkıyor. Caner çıkıp ben bir aileye geldim. Biz sana ne yaptık kardeşim? 4 yıl boyunca sahip çıktık. Her türlü desteği verdik sana. Bu mudur karşılığı? Caner Beşiktaş'a bizden gitmedi, Inter'den gitti. Ancak gelir gelmez bizimle ilgili konuşuyor, açıklama yapıyor, yakışmadı. Kameni yerdeki Beşiktaşlı oyuncuya yardımcı oluyor, yanına gidiyor, yerden kaldırıyor. Caner Erkin utanmadan şut atıyor orada. 

"FENERBAHÇE KAZANDIKÇA BUNLAR OLACAKTIR"

Fenerbahçe kazanmaya başladıkça bunlar artacak, biz bunun bilincindeyiz. Camia olarak bunları çok yaşadık. Bu dediklerimi ilerleyen haftalarda daha iyi anlayacaksınız. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.