comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Lucas Lima transferi için Alex devrede

04 Ağustos 2017, Cuma 10:13
Fenerbahçe'de Lucas Lima transferi için Alex devrede

Fenerbahçe'nin Lucas Lima transferinde Alex de Souza aracı oluyor.

FutbolArena - Fenerbahçe transfer harekatında Alex de Souza'dan da yardım alıyor. 10 numara pozisyonu için düşündüğü Brezilyalı yıldız Lucas Lima için girişimlerini sürdüren Fenerbahçe'ye efsane futbolcusu Alex'ten de destek geldi.

Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi'nde Sturm Graz'ı eleyip yoluna devam ederken, teknik direktör Aykut Kocaman maç sonrası yaptığı açıklamada transfere ihtiyaç olduğunu duyurmuştu. 
Fenerbahçe'nin hedeflerinden biri olan 27 yaşındaki Lucas Lima da dün oynanılan Santos - Flamego maçı sonrasında konuştu. Fotomaç'ın haberine göre Lucas Lima, maçtan sonra yaptığı açıklamada "Alex, Fenerbahçe'ye gitmemi söyledi" dedi. 


Alex de Souza'dan Lucas Lima'ya Fenerbahçe tavsiyesi


Lucas Lima açıklamasının devamında, "Alex bana Türkiye'de krallar gibi yaşayacağımı yolda yürürken bile büyük bir ilgi göreceğimi, Fenerbahçe taraftarının beni çok istediğini söyledi. Gerçekten sosyal medyada da bana büyük ilgi gösteriyorlar. Birçok takipçim oldu." dedi. 

Alex'e henüz Fenerbahçe'den teklif almadığını söylediğini de belirten Lima, "Geçen sene benimle aracılar vasıtasıyla ilgilenmişlerdi ama şuan bir teklif yok. Santos'a bir teklif geldi mi onu da bilmiyorum" dedi. 

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)