comScore
bilyoner

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Konya maç sonu: 'Bu geceden utanıyoruz!'

14 Mart 2020, Cumartesi 22:50
Fenerbahçe'de Konya maç sonu: 'Bu geceden utanıyoruz!'

Fenerbahçe cephesinden, Konyaspor karşısında alınan 1-0'lık mağlubiyetin ardından çarpıcı açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 26. haftasında deplasmanda Konyaspor'a 1-0 mağlup oldu. Maçın ardından Fenerbahçeli futbolcular son 20 dakikayı 9 kişi oynayan rakipleri karşısında pozisyon üretemeyip, isabetli şut atamamaları ve genel performansları adına çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

JAILSON: "UTANIYORUM"
"Gerçekten çok zor bir durumdayız. İçerde bütün takım arkadaşlarım çok üzgün. İçinde bulunduğumuz durumdan utanıyorum."

GUSTAVO: "UTANÇ VERİCİ! İŞLER İYİ GİDERKEN HERKES RONALDINHO GİBİ"

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Gustavo ise maçın ardından belki de gecenin en çarpıcı ifadelerini kullandı. Gustavo yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, ""Bir teknik direktör takımdan gittiğinde bunda oyuncuların da kabahati olduğunu söylemiştim. Bu akşam bunu kanıtladık. Golü değil, maçı konuşalım. Biz bu akşam utanç verici bir oyun ortaya koyduk. "Görüyoruz ki, işler iyi gidiyorken sahada herkes Ronaldinho gibi oynuyor. İşler zor giderken biz oyuncularda aynı isteği göremiyorum. Fenerbahçe, tarihi olan bir kulüp. Bu tarihe ve kulübe saygı göstermek zorundayız" ifadelerini kullandı. 

ZEKİ MURAT GÖLE: "KENDİ ADIMA UTANIYORUM"

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Zeki Murat Göle ise yaptığı açıklamada, "Plandığımız oyunu hiçbir şekilde uygulayamadık. Çok zor bir maç oldu bizim için. Enerjimiz o kadar düşüktü ki, bunu hiçbir şekilde yukarıya taşıyamadık. Rakip 9 kişi kaldı, ona rağmen bu arzu ve isteği sahaya yansıtamadık. Fenerbahçe ruhunu sahaya yansıtamadık. Kendi adıma utanıyorum.  Top bizde görünüyor ama bunun bir şey ifade etmediğini gördük. Üçüncü bölge oyununu hiçbir şekilde oynayamadık. Ne hareketlilik vardı ne de topun yönünü hızlı bir şekilde değiştirebildik. Fenerbahçe tarihine baktığımızda çok aykırı bir durum. Fenerbahçe bunun üstesinden her zaman gelmiştir. İnşalah en kısa zamanda eski günlerimize döneceğiz." ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!