comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Kayseri beraberliğinin faturası ona kesildi!

04 Kasım 2017, Cumartesi 19:03
Fenerbahçe'de Kayseri beraberliğinin faturası ona kesildi!

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Kayserispor maçının ardından ilk 11'de bir değişikliğe gitti... Beraberliğin faturası Kameni'ye kesilmiş oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 11. haftasında deplasmanda Osmanlıspor'a konuk olurken, 10. haftadaki Kayserispor maçından sadece bir oyuncu değişti. Teknik Direktör Aykut Kocaman 3-3 biten Kayserispor maçının faturasını Carlos Kameni'ye çıkarmış oldu. Fenerbahçe'nin Osmanlıspor maçında kaleyi haftalar sonra Volkan Demirel koruyacak.


Fenerbahçe'nin Osmanlıspor kadrosu


Fenerbahçe'de Kayserispor maçında ilk 11'de oynayan isimlerden sadece kaleciler değişirken diğer oyuncular sabit kaldı. 

Fenerbahçe ilk 11'i: Volkan Demirel, Isla, Neustadter, Neto, Hasan Ali, Josef de Souza, Ozan Tufan, Dirar, Giuliano, Valbuena, Janssen
Osmanlıspor ilk 11'i: Hakan Arıkan, Vrsajevic, Numan, Maxsö, Tiago Pinto, Musa Çağıran, Lawal, Regattin, Josue, Aminu Umar, Serdar Gürler


Fenerbahçe'de yedek kulübesi dolmadı! 


Öte yandan Fenerbahçe'de bu maçta 10 kişilik yedek kulübesi hakkı doldurulamadı. İki kaleci Kameni ve Erten Ersu yedek kulübesinde olurken Şener, İsmail Köybaşı, Yiğithan, Alper Potuk, Aatıf Chahechouhe, Soldado ve Ahmethan Köse yedekler arasında yer aldı.

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)