comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de karar verildi! Yeni hoca...

03 Ekim 2018, Çarşamba 11:09
Fenerbahçe'de karar verildi! Yeni hoca...

Fenerbahçe'de yönetim Cocu'nun gönderilmesine karar verirken, yeni teknik direktör seçimini de yine yabancı hocadan yana kullanacak. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de teknik direktör yoğunluğu yaşanıyor. Süper Lig'de istediği sonuçları alamayan sarı lacivertlilerde yönetim, Phillip Cocu'yu gönderme kararı aldı. Milli maç arasına kadar oynanacak 2 maçta Cocu ile devam edecek olan yönetim, milli arada yeni teknik direktörü takımın başına getirmeyi hedefliyor. 
 

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?


Fenerbahçe yönetimi teknik direktör Cocu ile kesin olarak yolları ayırma kararı aldı. Yeni hoca için de çalışmalar hızla devam ediyor. Fenerbahçe'de yeni teknik direktör seçimi yabancı hocadan yana kullanılacak. Gündemde Ersun Yanal ve Aykut Kocaman isimleri yer alsa da sarı lacivertli diareciler yabancı hocalar üzerinde duruyor. Kısa sarı lacivertli takım yeni teknik direktör konusunda kararını yine yabancı antrenörden yana kullanacak. 
 

Fenerbahçe, Lucescu ile anlaşacak mı?


Spor Toto Süper Lig'de istediği sonuçları alamayaan ve son olarak Rize'de 3-0 mağlup olan Fenerbahçe'de yönetim harekete geçti. Hollandalı teknik adam Cocu'yu gönderme kararı alan sarı lacivertli idareciler, yeni teknik direktör konusunda çalışmalarına başladı.

Fenerbahçe'de yönetim, Mircea Lucescu ismini gündemine aldı. Sarı lacivertliler, deneyimli teknik adamın hem Fenerbahçe'yi hem de milli takımı çalıştırması için TFF ile görüşme yapacağı öğrenildi. Önümüzdeki günlerde Lucescu için federasyon yetkilileriyle bir görüşme gerçekleştirilecek. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.