comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Josef de Souza: ''Şampiyonluk iddiamız...''

10 Ocak 2018, Çarşamba 12:11
Fenerbahçe'de Josef de Souza: ''Şampiyonluk iddiamız...''

Fenerbahçeli Josef de Souza takımının sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya kampında basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza, Antalya kampında basının karşısına geçti. Deneyimli oyuncu 2. yarı öncesi açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da. 
 

Josef de Souza'nın Antalya kampındaki açıklamaları


Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza ikinci yarı öncesi iyi çalıştıklarını ve önlerindeki 17 maçta başarılı olmak istediklerini söyledi.

''ÖZGÜVENİMİZ YERİNE GELDİ''
''Gerçekten Antalya kampında çok iyi çalışıyoruz. Yeni sistemler de deniyoruz. Umarım bunların karşılığını alırız. Aykut Kocaman'ın gelişiyle birlikte oyunu okumak gibi bir görevim oldu. Mehmet Topal ile birlikte böyle bir görevimiz var.''

''ŞAMPYİONLUK İDDİAMIZ..''

''Takımın özgüveni, Süper Lig'de aldığımız 5 galibiyetle yerine geldi diyebilirim. Hataları daha az yapmaya başladık; şansımız da yanımızdaydı. Futbolumuz olgunlaştı. Aynı tutarlılıkta ve istikrarlı futbolumuzu sürdürürsek şampiyonlukta iddiamız da artacaktır.''

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)