comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Janssen, Aykut Kocaman'ın planlarını değiştirdi

27 Eylül 2017, Çarşamba 09:37
Fenerbahçe'de Janssen, Aykut Kocaman'ın planlarını değiştirdi

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Hollandalı golcü oyuncunun performansı sonrasında sistem değişikliği fikrini değiştirmek durumunda kaldı.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, transfer döneminin son gününde kadroya katılan sahaya çıktığı Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarında ortaya koyduğu performans ile tarafatarların beğenisini kazanan Vincent Janssen için oyun planı hazırlıyor. 


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Vincent Janssen kararı


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Hollandalı golcü oyuncu Vincent Janssen'i oyunda daha çok topla buluşturmayı hedefliyor. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'ye transferin son gününde kiralık olarak katılan Vincent Janssen, takımda adeta domino etkisi yaptı. Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarında 1'er gol atıp, 1'er de penaltı yaptıran Hollandalı golcünün performansı, teknik direktör Aykut Kocaman'ın fikrini değiştirmesine neden oldu.

PERFORMANSI FİKRİNİ DEĞİŞTİRDİ
Tüm oyuncular hazır hale geldiğinde takımı çift santrfor oynatmak isteyen tecrübeli çalıştırıcı, "Çok iyi atıcılar" dediği Janssen ve Soldado'yu birlikte oynatma amacındaydı. Ancak Janssen'in, hem top saklama, hem de golcülük özelliğiyle öne çıkması, sistemde değişikliğe gitme kararını şimdilik rafa kaldırdı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)