comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Jailson kampın yıldızı oldu

12 Ocak 2019, Cumartesi 20:19
Fenerbahçe'de Jailson kampın yıldızı oldu

Fenerbahçe'de ikinci yarıya hazırlanan Jailson, Antalya kampının en iyi oyuncusu oldu.

FutbolArena - Olaylı Galatasaray derbisinden sonra Süper Lig'de formasına hasret kalan Jailson, Antalya kampında hırsını ortaya koydu. İstanbul'a dönen Fenerbahçe'nin Antalya kampındaki birçok veride Jailson sürprizi yaşandı.
 

Fenerbahçe'de Jailson'un performansı


Fenerbahçe'de ikinci yarıya hazırlanan Jailson, Antalya kampının en iyi oyuncusu oldu. Ortaya çıkan atletik veriler, yapılan ölçümler ve saha içi performansları değerlendirildiğinde Jailson en iyi isimler arasında öne çıktı. Ersun Yanal önderliğindeki kamp süresince Fenerbahçe takımının çoğunluğu tam not aldı.

Sezon başında Gremio'dan 4 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer edilen Jailson, geride kalan süreçte çıktığı 13 resmi maçta tek golünü Galatasaray'a atmıştı.
"ÇOK SERT İDMANLAR YAPTIK"

Öte yandan AZ Alkmaar maçından sonra FB TV'ye konuşan Jailson, Son 9 gündür gerçekten çok iyi çalışıyoruz, çok sert antrenmanları geride bıraktık. Kamp dönemi artık sona erdi. Bu akşam bu galibiyet bizim için önemliydi. Galibiyet düşüncesiyle, bunu uygulayabilme düşüncesiyle sahadaydık. Özgüven açısından da kıymetli bir galibiyet oldu" dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.