comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Güntekin Onay ve Kazım Avcı'dan Ozan Tufan iddiası

24 Ağustos 2017, Perşembe 23:18
Fenerbahçe'de Güntekin Onay ve Kazım Avcı'dan Ozan Tufan iddiası

Fenerbahçe'nin Vardar'a elenmesinin ardından ıslıklanan Ozan Tufan hakkında Güntekin Onay ve Kazım Avcı'dan dikkat çeken yorumlar geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında evinde ağırladığı Vardar'a 2-1 mağlup olarak elendi. Spor yorumcusu Güntekin Onay ve Terrenao'nun eski yardımcısı Kazım Avcı, Fenerbahçeli Ozan Tufan için flaş sözler sarf etti.
 

Vitor Pereire, Ozan Tufan transferini istemedi mi? 


Vitor Pereira geçen sezon Fenerbahçe'nin Monaco'ya elenmesiyle takımdan gönderilmiş ve bir devir sona ermişti. O dönem Fenerbahçe'nin sportif direktörlüğünü yapan Terrenao'nun yardımcısı Kazım Avcı, Pereira'nın veto etmesine rağmen Ozan Tufan transferinin yapıldığını açıkladı.

Vardar maçında ıslıklanan Ozan Tufan hakkında tweetler atan Kazım Avcı, "Herkes Ozan Tufana yükleniyor. Transferi döneminde, Vitor Pereira her seferinde veto etmişti. Yeterli değil ve oynayamaz bu takımda demişti ama başkanın özellikle istediği bir transfer olduğu için getirildi. Pereira da sonunda 'Peki siz bilirsiniz, istiyorsanız alın' demişti" ifadelerini kullandı.
   

Güntekin Onay'dan Ozan Tufan tepkisi


Güntekin Onay da ilk Vardar maçında açtığı Twitter hesabı aracılığıyla maç sonu yorumlarda bulundu. Ozan Tufan'a tepkili olan Onay, "Ozan, Fenerbahçe ve milli takım oyuncusu değil diye çok önceden söyledim ve çok küfür işittim. Testi kırıldıktan sonra yol gösteren çok olurmuş." sözlerini sarf etti.
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.