comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Giuliano şoku! Hastaneye kaldırıldı

20 Ocak 2018, Cumartesi 20:59
Fenerbahçe'de Giuliano şoku! Hastaneye kaldırıldı

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Giuliano, Göztepe maçında yaşadığı sakatlığın ardından hastaneye kaldırıldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de sakatlık şoku! Süper Lig 18. haftasında Göztepe ile oynanan maçta sarı lacivertlilerin yıldız futbolcusu Giuliano sakatlığı nedeniyle oyundan çıktı ve hastaneye kaldırıldı. 


Fenerbahçe'de Giuliano'nun sakatlığı ne durumda?


Fenerbahçe - Göztepe maçının ikinci yarısında Giuliano yaşadığı sakatlık sebebiyle oyundan çıktı. Omuzundan sakatlanan Brezilyalı yıldız 72. dakikada yerini Alper Potuk'a bıraktı. 

Giuliano'nun sakatlığıyla ilgili yayıncı kuruluştan gelen ilk bilgiler yıldız futbolcunun hastaneye kaldırıldığı yönündeydi. Omuzundan ciddi bir sakatlık yaşadığı öğrenilen Brezilyalı futbolcunun durumuyla ilgili kontrollerden sonra açıklama yapıldı.
FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada, "Fenerbahçemizin Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde Göztepe ile oynadığı maçta girdiği bir pozisyonda yere düşen Giuliano Victor De Paula'nın omzunun çıktığı tespit edildi. Fenerbahçe Spor Kulübü sağlık sponsoru Liv Hospital'da omzu yerine oturtulan Giuliano'nun kolu omuz askısına alındı ve tedavisine başlandı." ifadelerine yer verildi. 


Giuliano kaç hafta yok? Sakatlığı...


Öte yandan edinilen bilgilere göre Fenerbahçeli Giuliano'nun en az 2 hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor.

GİULİANO'YU İZLEMEYE GELMİŞLERDİ

Brezilya Milli Takım Teknik Direktörü Titi'nin yardımcısı ve analizcisi Giuliano'yu izlemek üzere Kadıköy'e geldiler. Son dönemde sergilediği performansla Brezilya'da manşetlere çıkan Giuliano, Milli Takım Teknik Direktörü Titi'nin de radarında. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)